Week van de Pleegzorg – Helpt u een kind aan een fijn 2e thuis?
Niet ieder kind groeit op in een stabiele en veilige omgeving. Soms is er tijdelijk een plek nodig waar een kind op adem kan komen, zich welkom voelt en gewoon kind mag zijn. Een pleeggezin kan dan het verschil maken, met aandacht, structuur en een warm hart.

Tijdens de Week van de Pleegzorg (29 oktober tot en met 5 november 2025) vragen we extra aandacht voor kinderen die een fijn 2e thuis zoeken, ook in en rond Doetinchem. Helaas is er een tekort aan pleegouders. Juist daarom is het belangrijk dat meer mensen overwegen om (af en toe) hun huis en hart open te stellen voor een kind dat dat hard nodig heeft.
Wilt u weten wat pleegzorg precies inhoudt of wat u kunt betekenen?
Lees de ervaringen van pleegouders op www.ikwilpleegouderworden.nl, meld u aan voor de informatiebijeenkomst of neem contact op met het ondersteuningsteam Pleegzorg via 088 356 20 00 of pleegzorg@entrealindenhout.nl. Samen kunnen we zorgen dat elk kind een plek krijgt waar het zich thuis voelt.
Tip
Bekijk de documentaire ‘Mama, mag ik naar huis toe?’ in filmhuis Amphion! Deze indrukwekkende documentaire over pleegzorg wordt afgespeeld op 17 en 22 november 2025, dus mis het vooral niet!