Fase 2 werkzaamheden Kennedylaan
Maandag 28 april starten de werkzaamheden van fase 2 aan de J.F. Kennedylaan. De werkzaamheden duren tot en met 20 juni. Dit is de laatste fase van de werkzaamheden. Aannemer NTP voert de werkzaamheden uit. In fase 1 in 2024 vernieuwden we al de kruising Kennedylaan- Rozengaardseweg.

Als eerste is de J.F. Kennedylaan van de kruising met de Nieuweweg tot en met de Hofstraat afgesloten voor al het verkeer. Ook de kruisingen zelf zijn in die tijd voor iedereen afgesloten.
Daarnaast werkt aannemer NTP op de J.F. Kennedylaan tussen de toegangsweg naar het Graafschap College en de kruising met de Varsseveldseweg. Dit weggedeelte is tot en met eind mei helemaal afgesloten voor al het verkeer. De kruising met de Varsseveldseweg blijft wel open. Voor voetgangers blijft het wel mogelijk om langs beide afgesloten wegvakken te lopen.
Jumbo en Graafschap College bereikbaar
Tijdens de afsluiting van deze weggedeelten blijft de Jumbo bereikbaar via de Rozengaardseweg/Bilderdijkstraat. Het Graafschap College is dan bereikbaar via de Kennedylaan, vanaf de kruising met de Rozengaardseweg.
Kijk voor meer informatie op doetinchem.nl/kennedylaan.